Agencja kreatywna full service.

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa / AHK Polska

PCG opracowało koncepcję i design dla magazynu drukowanego „Wiadomości Gospodarcze” (Wi), wydawanego przez Niemiecko-Polską Izbę Handlową (AHK Polska). Nasze wizjonerskie podejście graficzne i świeże spojrzenie na tematy biznesowe pozwoliło wyróżnić to wydawnictwo na tle innych magazynów branżowych, zdobywając tytuł najlepszego magazynu w Polsce (Złote Szpalty) w 2015 roku.

„Wiadomości Gospodarcze” to polsko-niemiecki dwumiesięcznik biznesowy, który nie tylko dostarcza aktualnych informacji i analiz z świata biznesu, ale także wprowadza czytelników w głębsze dyskusje na temat kluczowych branż i zagadnień. Unikatowy design, dbałość o szczegóły i innowacyjne podejście do prezentacji treści sprawiają, że każde wydanie magazynu jest nie tylko źródłem wiedzy, ale i wizualnym dziełem sztuki.

Jednym z kluczowych elementów „Wi” jest stały raport poświęcony konkretnej branży lub zagadnieniu, który oferuje dogłębną analizę i perspektywy ekspertów. To sprawia, że magazyn jest cennym źródłem informacji dla profesjonalistów i entuzjastów biznesu.

Magazyn „Wi – Wiadomości Gospodarcze” to więcej niż tylko publikacja – to najlepszy projekt graficzny w Polsce w 2015 roku, który kontynuuje swoją misję dostarczania wartościowych treści biznesowych w wyjątkowej formie.

PCG Prezentuje Rewolucyjny Magazyn dla Niemiecko-Polskiej Izby Handlowej - „Wiadomości Gospodarcze” (Wi)

Portfolio