Agencja kreatywna full service.

O nas

Jesteśmy agencją kreatywną skupiającą czołowych specjalistów z branży reklamy, strategii marki, designu, projektowania graficznego, wzornictwa, digitalu oraz komunikacji marketingowej. Przez sześć lat stworzyliśmy liczne projekty reklamowe, contentowe oraz filmowe, które zdobyły blisko 90 największych nagród w Polsce i na świecie.

W grupie naszej są również: 

• OFF Movies – agencja filmowa https://vimeo.com/offmovies

• OFF Photo – agencja fotograficzna https://www.off-photo.com/ 

• 72.SeventyTwo – doradza i wdraża rozwiązania w zakresie strategii komunikacji społecznej, kształtowania wizerunku, pozycjonowania publicznego i technologii cyfrowych http://weare72.com/

Doradzamy i wdrażamy rozwiązania w zakresie strategii komunikacji społecznej, kształtowania wizerunku, pozycjonowania publicznego i technologii cyfrowych.

Jesteśmy odważnymi, doświadczonymi i kreatywnymi myślicielami, którzy przekraczają granice, aby inspirować postępowe zmiany, od projektów krajowych po inicjatywy obejmujące społeczności na całym świecie. Kształtowaliśmy kampanie marek i produktów oraz budowaliśmy wpływ na wielu płaszczyznach. Z powodzeniem uruchomiliśmy projekty, które zmieniły sposób myślenia ludzi. Kształtujemy opinie, tworzymy wpływy i opowiadamy historie, które świat chce czytać, słyszeć i oglądać. 

Komunikacja zmian nowego świata 
Pandemia zmieniła świat. Tempo zmian dla wielu jest trudne do utrzymania. Wiemy jak nadążać za tym co dzieje się wokół nas. COVID-19 zmienił sposób interakcji marek z konsumentami. Każda marka jest obecnie analizowana przez konsumentów pod każdym względem. 

Jesteśmy przeciw rasizmowi!
Jesteśmy aktywni na polu równości i szacunku dla każdego człowieka, zwierząt i dla przyrody i planety Ziemia. Obserwujemy koszmar rasizmu, utrzymujący się na wielu płaszczyznach w wielu zakątkach świata, powodując przemoc na tle rasowym przeciwko inności. Wszyscy jesteśmy tymi samymi mieszkańcami Ziemi. Jesteśmy świadomi i chcemy edukować empatii i zrozumienia.