Agencja kreatywna full service.

Dzień dobry, skoro czytasz te słowa to oznacza, że musimy ze sobą się spotkać i poznać. Z jednej strony dlatego, że spodobało ci się to co i jak robimy, z drugiej szukasz zespołu ekspertów. Znamy się na tym co robimy i co robimy. Założyciel grupy Maciej Jaźwiecki, to ceniony, wielokrotnie wyróźniany za swoją pracę ekspert komunikacji, zarządzania i marketingu. Grupa ekspertów jest starannie dobrana na podstawie kompetencji i doświadczenia. Tu nie ma przypadków, bo kiedy trafia do nas klient to oczekuje najwyższej jakości. 

Mamy wiele atutów. Naszym dossier są zadowoleni klienci, przyznane nagrody i wyróżnienia w Polsce i na świecie, ponad 30 letnie doświadczenie, entuzjazm i fajność. Lubimy to słowo, bo kiedy ktoś lub coś jest fajne, to jest fajne. Trudno z tym dysktutować, bo wszyscy lubią fajne coś. Tak, wiemy czego oczekuje klient, rozumiemy i znamy potrzeby odbiorców. Potrafimy zarządzać marką, produktem, przedsiębiorstwem. Tworzymy wielokrotnie nagradzany zespół wyspecjalizowany w public relations i public affairs, eventów od turniejów sportowych po gale i koncerty, reklamie, strategii marki, projektowaniu graficznego i brandingu, wzornictwie przemysłowego, produkcji filmowej, fotografii i dziennikarstwie. Po prostu. Żyjemy tym co robimy i lubimy to. Od 1997 roku zdobyliśmy blisko 90 największych wyróżnień i nagród w Polsce i na świecie.
W grupie naszej są również: 

OFF Movies
https://vimeo.com/offmovies
Nagradzane produkcje filmowe i reklamy

OFF Photo
https://www.off-photo.com/ 
Produkcje fotograficzne o najwyższej jakości. 

72.SeventyTwo
http://weare72.com/
Consulting. Doradza i wdraża rozwiązania w zakresie strategii komunikacji społecznej, kształtowania wizerunku, pozycjonowania publicznego i technologii cyfrowych oraz sporcie. 

Jesteśmy odważnymi, doświadczonymi i kreatywnymi myślicielami, którzy przekraczają granice, aby inspirować postępowe zmiany, od projektów krajowych po inicjatywy obejmujące społeczności na całym świecie. Kształtowaliśmy kampanie marek i produktów oraz budowaliśmy wpływ na wielu płaszczyznach. Z powodzeniem uruchomiliśmy projekty, które zmieniły sposób myślenia ludzi. Kształtujemy opinie, tworzymy wpływy i opowiadamy historie, które świat chce czytać, słyszeć i oglądać. 

Credo.

Komunikacja zmian nowego świata. 
Pandemia zmieniła świat. Tempo zmian dla wielu jest trudne do utrzymania. Wiemy jak nadążać za tym co dzieje się wokół nas. COVID-19 zmienił sposób interakcji marek z konsumentami. Każda marka jest obecnie analizowana przez konsumentów pod każdym względem - co robi, jak robi, co mówi, jak działa, jaki ma kodeks etyczny. Świat się zmienił. 
Jesteśmy przeciw rasizmowi. Jesteśmy aktywni na polu równości i szacunku dla każdego człowieka, zwierząt i dla przyrody i planety Ziemia. Obserwujemy koszmar rasizmu, utrzymujący się na wielu płaszczyznach w wielu zakątkach świata, powodując przemoc na tle rasowym przeciwko inności. Wszyscy jesteśmy tymi samymi mieszkańcami Ziemi. Jesteśmy świadomi i chcemy edukować empatii i zrozumienia. Zrównoważony rozwój i pokój. Nie chcemy pustych słów. Nie chcemy abyśmy my, ludzie mieszkający na Ziemi, udawali, że jesteśmy eko. Dlaczego? Uważamy, że trzeba być szczerym, nie obiecywać rzeczy niemożliwych. Musimy po prostu zmienić sami siebie. Oczekiwać od siebie więcej, starać się być lepszymi. Rok 2022 to rok kryzysy światowego - wielu z nas cierpi i odczuwa zmiany. Ukraina została brutalnie zaatakowana i jest niszczona przez reżim Federacji Rosji. To hańba, tym bardziej kiedy następuje zmiana klimatu i powinniśmy wspólnie jako mieszkańcy tej pięknej Planety zadbać o nią, być dobrymi dla siebie i walczyć o pokój na świecie.