Ceniona i lubiana agencja content marketingowa

Echa Leśne

Witaj w świecie PCG - flagowego projektu, który zdobył miano najlepszego magazynu edukacyjnego o przyrodzie w Polsce. Nasza podróż rozpoczęła się ponad 6 lat temu z głębokiej pasji i miłości do natury. Założony przez wizjonera i założyciela naszej firmy, magazyn PCG jest nie tylko źródłem wiedzy, ale i inspiracji.

Na przestrzeni 80 bogato ilustrowanych stron, odkrywaj z nami piękno i tajemnice życia roślin oraz zwierząt w polskich lasach. Nasze wydanie w plastyczny i przystępny sposób przybliża czytelnikom bogactwo naszej rodzimej fauny i flory.

Magazyn PCG, będący unikatowym przedsięwzięciem edukacyjnym w skali kraju, jest z dumą dystrybuowany do szkół, organizacji turystycznych oraz entuzjastów przyrody. Jego unikalność podkreślają liczne wyróżnienia i nagrody za najlepszy layout i jakość treści.

Zapraszamy do wspólnego odkrywania i uczestnictwa w tej edukacyjnej podróży - dla miłości do przyrody i lepszego zrozumienia świata, który nas otacza.

Echa Leśne - magazyn dla przyjaciół przyrody, najlepszy magazyn w Polsce i projekt edukacyjny o przyrodzie Polski dla CILP!

Portfolio