Ceniona i lubiana agencja content marketingowa

Nobile Kiteboarding Bags Collection

W ramach współpracy z #nobile stworzyliśmy wiele wyjątkowych projektów. Jesteśmy pionierami w nowatorskim podejściu do budowania prosperity i 'brand love' – od kolekcji i dropów, poprzez promocję ambasadorów, aż po content w postaci wysokiej klasy filmów i fotografii. Szczególną uwagę zwracamy na design: od desek, przez latawce i ubrania, aż po akcesoria.

Nasza kolekcja 'Viva La Vida' (18/19) wzbogaciła się o całą serię stylowych toreb. Czarny kolor, lekkie kółka, rozmiary dostosowane do skrytek w samolotach i bagażników samochodowych, a także charakterystyczny pomarańczowy kolor naszych lampek i zamków – to wszystko sprawia, że nasze produkty wyróżniają się na tle konkurencji. Jak tłumaczy Darek Rosiak, założyciel Nobile, pomarańczowy detal to nie tylko styl, ale i 'safety point' – zawsze widoczny w wodzie.

Nasze plecaki to przełom w odpowiedzi na potrzeby użytkowników. Są nie tylko wygodne, ale i stanowią wyraźne statement: 'Jestem surferem'. Ładne, wytrzymałe, lekkie – idealne na latawce, bary, drobne akcesoria czy tygodniowe wycieczki, a przede wszystkim jako bagaż podręczny. Nasze hasło podsumowuje wszystko: 'Life's better when you're kiteboarding ⚡️

Kolekcja: https://shop.nobilesports.com/accessories-15.html

 

Projekt kolekcji toreb i akcesoriów dla marki Nobile Sports

Portfolio