Ceniona i lubiana agencja content marketingowa

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej

Z dumą przedstawiamy serię filmów stworzonych przez PCG dla Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, które rzucają nowe światło na bezpieczeństwo i pracę w polskiej przestrzeni powietrznej. Nasze produkcje to nie tylko wizualna uczta, ale też głęboki wgląd w skomplikowany i fascynujący świat lotnictwa cywilnego.

Nasze filmy, wykonane z największą starannością i profesjonalizmem, prezentują piękno polskiego nieba oraz codzienną pracę kontrolerów ruchu lotniczego. Dzięki współpracy z ekspertami z Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, udało nam się wiernie i autentycznie oddać realia ich odpowiedzialnego zawodu.

Za pomocą zaawansowanych technik filmowych i kinematografii, ukazujemy dynamikę i precyzję niezbędną w pracy kontrolerów, którzy każdego dnia dbają o bezpieczeństwo w powietrzu. Nasze filmy edukują i informują, podkreślając znaczenie bezpieczeństwa lotniczego oraz roli, jaką odgrywa w nim Polska Agencja Żeglugi Powietrznej.

Seria ta jest hołdem dla tych, którzy czuwają nad naszym bezpieczeństwem z nieba, i świadectwem naszego zaangażowania w promowanie ważnych aspektów lotnictwa cywilnego. Zapraszamy do odkrywania tajników pracy kontrolerów lotniczych i doświadczania piękna polskiego nieba przez pryzmat naszych filmów

 

PANSA: Flight Inspection
https://vimeo.com/320542143

PANSA: UTM
https://vimeo.com/321985033

PANSA: Pandora
https://vimeo.com/322782585

PANSA: Baltic FAB
https://vimeo.com/321475473

PANSA: Controller-Pilot Data Link Communications
https://vimeo.com/321953501

PANSA - Safety in the air
https://vimeo.com/321765806

Filmowa podróż po polskim niebie dla PAŻP

Portfolio